HAKKIMIZDA

Takipsan Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

Vizyonumuz

Vizyonumuz Türkiye’de RFID ve benzeri teknolojileri kullanan ürünlerde ve sunucu desteği ile çalışan sistemlerde birinci sırada yer alan, Avrupa ve diğer kıtalarda da önde gelen firmalardan biri olmaktır.

Misyonumuz

Sahip olduğumuz bilgi birikimi, sürekli değişen ve gelişen ileri teknolojileri kullanma gücümüz ile, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler geliştirip üreterek, kullanım kolaylığı, konforu, güvenilirliği ve güvenliği ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak temel misyonumuzdur. Faaliyetlerimizde sürdürülebilir ve kararlı kazanç temelinde hareket ederken, çalışanlarımız, toplumumuz ve tüketicilerimizin sağlığına önem ve sosyal sorumluluğa değer veren, çevreye saygılı bir firma olarak var olacağız.

Stratejimiz

İleri teknolojilerin kullanılması ve sürekli gelişim temel stratejimizdir. Bunun gerçekleştirilmesinde sahip olduğumuz kaliteli işgücü temel değerimizdir. Mevcut hali ile elimizdeki projelerimiz için yeterli olan sunucu yapımız zaman içinde geliştirilecek olan diğer ürünlerimize de destek verecek yeterliliği sağlamak için sürekli geliştirilecek ve büyüyecektir. Yeni projelerimizin geliştirilmesi onları kullanan yeni başka projelerin geliştirilmesinde kullanılacaktır.

FacebookTwitterGoogle+LinkedInTumblrBlogger PostPinterestPaylaş